Jesteś tutaj: Miasta Adwokat Chorzów

Adwokat Chorzów

Potrzebujesz adwokata? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z nami.

Usługi prawne w Chorzowie

Jeżeli interesujesz się adwokatem, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez dostarczanie usług najwyższej jakości w niezmiernie przystępnej cenie dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Na co dzień spędzamy czas zajmując się niedrogim rozwieszaniem plakatów. Dzięki zaangażowaniu zespołu pracujemy dla dobra naszych współpracowników, konsumentów, partnerów oraz firmy. Obustronne poważanie, poszanowanie, duma z przeprowadzanej pracy oraz wzajemnych sukcesów przyczynia się dynamicznej współpracy w naszej spółce. Podwładni solidarnie uznają swoją odpowiedzialność za wyłożenie konsumentom oraz partnerom jak najefektywniejszych rozwiązań. Koncentrujemy się na jakości, skuteczności i produktywności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne zamiary. To dzięki Wam wypatrujemy unikatowych rozwiązań i zdecydowanie łapiemy okazje na robienie czegoś nowego.

Adwokat w mieście Chorzów rowiąże każdy problem

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam spełnić każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Adwokat Chorzów lub Prawnik Chorzów niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być wiarygodną, profesjonalną oraz doświadczoną marką dostarczającą dla swoich konsumentów materiały i usługi najwyższej klasy, a kluczowymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, umiejętności, standardy.

Usługi prawnicze w Chorzowie

Jesteśmy grupą profesjonalnych adwokatów, prawników jak i doradców prawnych. Łączymy własne wartości, jak , staranność jak i najwyższa jakość obsługi klientów. Kancelaria nasza specjalizuje się w konkretnych dziedzinach prawa, między innymi rozwody, alimenty, prawo rodzinne, spadki, prawno karne lub prawo cywilne. Również mamy w ofercie porady prawne nakierowane na konkretny problem.

Prawnik Chorzów ciągle poszerza swoją wiedzę oraz doświadczenie. Według nas nie istnieje lepszy sposób reklamy dla prawników to solidne wykonywanie pracy a przede wszystkim załatwione sprawy naszych klientów. Każdy z naszych prawników stale rozwija umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne. Specjalizujemy się w następujących aspektach prawa: prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo spadkowe, nieruchomości oraz różnego rodzaju specjalizacje.

Każda rzetelna kancelaria prawna musi wyróżniać się nie tylko rzetelnością jak i szeroką wiedzą prawniczą, i przede wszystkim pasją i chęcią niesienia pomocy ludziom w potrzebie. Nasi radcy prawni potrafią skutecznie realizować cele naszych klientów poprzez profesjonalizm, skrupulatność. Szeroki zespół adwokatów z naszej kancelarii pomaga w przygotowaniu pism procesowych i umów, a także w sprawie analizy prawnej powierzonych spraw. Zapewnimy swojemu klientowi jakościową oraz najbardziej kompleksową opiekę. Nasza kancelaria działa z notariuszami, mediatorami i biegłymi.

Gruntem na jakim konstruujemy nasz schemat jest moralność oraz najdoskonalsza jakość oferowanych usług. Doceniamy naszych współpracowników, odbiorców, partnerów oraz ich potrzeby. Z szacunkiem podejmujemy się każdego zadania, postępując zgodnie z postanowieniami umów. W kontaktach z naszymi petentami, wspólnikami oraz współpracownikami jesteśmy szczerzy, rzetelni i zrozumiali. Mamy świadomość, iż elastyczność i łatwość dostosowywania się do zmieniających się wymogów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać przygotowując projekty współpracy z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i wiarygodnych możliwościach. Naszą kluczową dyrektywą jest zagwarantowanie naszym odbiorcom dostępu do klarownej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, bądź telefonicznie podczas dyskusji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najpraktyczniejsze, najsolidniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie! Skontaktuj się z nami dzisiaj!Tel.: 502-060-847
Czynne pon-pt 9 - 16

Czekamy na Twój telefon!
Tel: 502 060 847 E-mail: kancelaria@radcybj.pl

Czynne pon-pt
w godzinach od 9:00 do 16:00

Co oferuje prawnik Chorzów?

 • Najlepiej przygotowani
  Każdy nasz adwokat w 100% powierza się każdej sprawie. Wszystkie sprawy są specjalne oraz wszystkie szczegóły mogą zadecydować o rozwiązaniu.
 • Mówimy po ludzku
  W trakcie rozmów z naszymi klientami staramy się nie używać żargonu prawniczego. Nie dopuszczamy, aby nasi klienci błędnie zrozumieli to, co staramy się przekazać.
 • Działamy wspólnie
  Nasi radcy prawni współpracują z adwokatami, zawodowymi detektywami, biegłymi sądowymi, doradcami prawnymi, notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi.
 • Jesteśmy w kontakcie
  Dla naszych klientów jesteśmy w nieprzerwanym kontakcie. Jesteśmy do dyspozycji przez telefon jak i mailowo. Utrzymujemy poinformowanych naszych klientów o kolejnych działaniach, jakie są wprowadzane w każdej sprawie. Niezwłocznie powiadamiamy klientów o postępach i stanie sprawy.
 • Zawsze na czas
  Najróżniejsze pisma, wnioski czy umowy, a także pozwy, sprzeciwy i innego rodzaju dokumentację przygotowujemy w krótkim czasie.
  • Gdzie nas znajdziesz

   Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Chorzów oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

   Nasza oferta

   • pomoc w rozprawach o spadek
   • usługi adwokata
   • porady prawne

   Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

   Tym się zajmujemy na co dzień:

   ustalenie praw rodzicielskich Zabrze, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Myszków, postępowanie egzekucyjne Rybnik, rozwód Dąbrowa Górnicza, prowadzenie rozwodu Zawiercie, prawo cywilne Tychy, porady w sprawie prawa cywilnego Wodzisław Śląski, prawo rodzinne Katowice, ustalenie praw rodzicielskich Bytom, alimenty Gliwice, alimenty Jastrzębie-Zdrój, prawo rodzinne Lubliniec, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Gliwice, porady w sprawie prawa karnego Czechowice-Dziedzice, windykacja należności Częstochowa, porady przy rozwodzie Częstochowa, spadek Bielsko-Biała, dochodzenie roszczeń w sprawach karnych Ś, postępowanie egzekucyjne Knurów, spadek ąskie, windykacja należności Mikołów, windykacja należności Czeladź, pomoc przy alimentach Sosnowiec, windykacja należności Ruda Śląska, rozwód Mysłowice, prawo cywilne Orzesze, odzyskanie odskodowania komunikacyjnego Katowice, prawno karne Jaworzno, prawno karne Czerwionka-Leszczyny, prowadzenie postępowania egzekucyjnego Żywiec

   Najczęściej zadawane pytania:

   U kogo szukać porady prawnej?

   Porady prawne w Chorzowie (i okolicach) udzielane są przez adwokata lub radcę prawnego. Adwokat lub radca prawny omówi z Tobą powód problemu prawnego lub sporu, przedstawi wszystkie rozwiązania, jak i również przedstawi ryzyko i koszty związane z pozytywnym rozstrzygnięciem.

   Do kogo się zgłosić w sprawie spadku?

   Prawo dziedziczenia pochodzi z części prawa cywilnego, która kontroluje kwestię dziedziczenia jak i obowiązków majątkowych po śmierci właściciela. Kategoria ta zawiera szczegółowe artykuły odnośnie przenoszenia korzyści a także obowiązków majątkowych. Nasza kancelaria wypełni wszystkie dokumenty i zapewni najlepsze wyniki.

   Rozprawa o alimenty. Czy potrzebuję adwokata?

   Adwokat jest niezbędny przy takich sprawach. Sprawy sądowe o alimenty wchodzą w zakres prawa rodzinnego oraz bardzo często kończą się z obronnymi emocjami. Bardzo ważnym negatywnym efektem są nerwy związane z postępowaniami sądowymi. W szczególności, gdy dostaje się z sądu nakaz alimentacyjny. Prawnik pomoże Ci z wszystkimi formalnościami.


GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice

ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie

ul. 1 Maja 48/4, Katowice


NA SKRÓTY