Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Filarem na którym stawiamy nasz program jest etyczność oraz najwyższa jakość oferowanych usług. Respektujemy naszych współpracowników, konsumentów, wspólników oraz ich potrzeby. Z respektem podejmujemy się każdego zadania, postępując zgodnie z uzgodnieniami umów. W kontaktach z naszymi klientami, partnerami i współpracownikami jesteśmy bezpośredni, wiarygodni i jaśni. Mamy świadomość, iż plastyczność oraz umiejętność dostosowywania się do zmieniających się wymogów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten pozytyw wykorzystywać przygotowując standardy konsolidacji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i potencjalnych możliwościach. Naszą kluczową zasadą jest zagwarantowanie naszym nabywcom dostępu do klarownej informacji na temat kosztów oferowanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, bądź telefonicznie podczas konwersacji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ukazując: najsensowniejsze, najstabilniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie! Jeśli tym czego szukasz jest usługi prawnika Gliwice - Skontaktuj się już dziś: 502-060-847
Zadzwoń do nas 9 - 16 od poniedziałku do piątku

Co oferuje adwokat Gliwice?

 • Doskonale przygotowani
  Nasza kancelaria w pełni powierza się jakiejkolwiek sprawie. Każda sprawa jest wyjątkowa oraz najdrobniejsze szczegóły mogą zadecydować o wyniku końcowym.
 • Też jesteśmy ludźmi
  W trakcie rozmów z naszymi klientami nie używamy skomplikowanego języka. Nie dopuszczamy, aby nasi klienci źle zrozumieli to, co staramy się przekazać.
 • Działamy w zespole
  Nasi adwokaci współpracują z różnego rodzaju adwokatami, profesjonalnymi detektywami, biegłymi sądowymi, doradcami podatkowymi, notariuszami, komornikami oraz rzeczoznawcami majątkowymi.
 • Zawsze dostępni
  Nieprzerwanie jesteśmy w nieprzerwanym kontakcie. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznie jak i mailowo. Utrzymujemy w stałej informacji klientów o dzałaniach, jakie są wprowadzane w ich sprawie. Na bieżąco powiadamiamy klientów o postępach oraz stanie postępowania.
 • Zawsze kiedy nas potrzebujesz
  Najróżniejsze pisma, wnioski czy umowy, jak i pozwy, sprzeciwy i inne dokumentację załatwiamy w krótkim czasie.


GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Zwycięstwa 12 (II piętro), 44-100 Gliwice

ul. Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie

ul. 1 Maja 48/4, Katowice


NA SKRÓTY